Dukary.pl oferuje kompleksowe rozwiązania. Jednym z narzędzi, które ogranicza i pozwala kontrolować koszty jest dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych. Wynajem jest alternatywą dla zakupu urządzeń na własność lub leasingu.

Usługa dzierżawy nie wymaga angażowania własnych środków finansowych na zakup urządzeń biurowych, co korzystnie wpływa na zachowanie płynności finansowej firmy. Klient rozlicza się tylko z ilości wykonanych kopii. Koszt kopii zależy od modelu i szybkości kopiarki. Oferujemy korzystne rabaty przy stałej współpracy. Miesięczna opłata zawiera koszt dzierżawy kopiarki, materiały eksploatacyjne oraz inne części. Nieodpłatne są również okresowe przeglądy techniczne i konserwacje, ewentualne naprawy i wymiany oraz dojazd serwisu do miejsca użytkowania urządzenia.

Jeśli chcesz wynająć urządzenie do biura - skontaktuj się z nami a na pewno Ci doradzimy!

tel: 0 (32) 767 97 16

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

gg: 6411595

Kontakt

  • UL. Jana Pawła II 23
    41-940 Piekary Śląskie
  • 0 (32) 767 97 16
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O firmie

Firma DRUKARY.PL z siedzibą w Piekarach Śląskich od 1998 roku jest obecna na polskim rynku urządzeń biurowych. Firma powstała po to, aby zapewnić najwyższy poziom usług przy najniższych cenach. Od początku naszej działalności prowadzimy sprzedaż i serwis urządzeń z dziedziny technicznego wyposażenia biur... czytaj dalej
Scroll to top