Drukary.pl prowadzą sprzedaż i serwis urządzeń z dziedziny technicznego wyposażenia biur. Naszym klientom oferujemy kserokopiarki nowe i poleasingowe, monochromatyczne i kolorowe firm KonicaMinolta, materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych, kompleksowe naprawy i konserwacje urządzeń biurowych jak i doradztwo techniczne, wyceny, ekspertyzy.

Na terenie Śląska Klientom zapewniamy nieodpłatny transport kopiarki, montaż oraz przeszkolenie w zakresie obsługi, a w czasie eksploatacji stałe zapotrzebowanie w niezbędne materiały eksploatacyjne, jak również bieżącą obsługę serwisową w cenach bardzo konkurencyjnych, opiekę wykwalifikowanego serwisu w czasie trwania gwarancji i w okresie pogwarancyjnym.

Jeśli chcesz kupić urządzenie do biura - skontaktuj się z nami a na pewno Ci doradzimy!

tel: 0 (32) 767 97 16

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

gg: 6411595

Kontakt

  • UL. Jana Pawła II 23
    41-940 Piekary Śląskie
  • 0 (32) 767 97 16
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O firmie

Firma DRUKARY.PL z siedzibą w Piekarach Śląskich od 1998 roku jest obecna na polskim rynku urządzeń biurowych. Firma powstała po to, aby zapewnić najwyższy poziom usług przy najniższych cenach. Od początku naszej działalności prowadzimy sprzedaż i serwis urządzeń z dziedziny technicznego wyposażenia biur... czytaj dalej
Scroll to top